Ayak kokusu giderici krem

Ayak kokusu kremi
Ayak kokusu kremi

Ayak kokusu kremi

Ayak kokusu giderici krem

Ayak kokusu gidermek daha doğrusu giderebilmek ekti alanına giren herkesin istediği bir şey. Ayak kokusunu oluşturan etmenlerin gözle görülmeyen canlıların faaliyetleri tarafından olduğu için gidermek biraz daha zor.Birçok geliştirilen yönteme rağmen ayak kokusu gidermek için etkili yöntemler bulmak önemli. Terleme ve bu terin bakteriler tarafından kokuya neden olan kimyasallara dönüştürmesi. Bu koku fonksiyonun formülize edilmiş hali.

Ayak kokusuna krem bazı özellikleri içerisinde barındırmalı. Etken maddelerin özelliği, kremde kullanılan hammaddenin özellikleri ve bitkisel etken madde barındırıyor mu? Ayak kokusuna krem seçerken dikkat edilmsi gereken diğer bir nokta ayak cildine bakım. Yani ayak kokusunu giderirken ayak cildine bakım sağlıyor mu? Ayak bakımını sağlarken ayak cildinin nem dengesini sağlayabiliyor mu? Bunun özellikleri barındıran ayak kremleri ayak kokusunu giderirken ayak bakımını da sağlamış olur.

Ayak kokusu giderici kremler bu konuda en kolay çözüm sunan ürünlerdendir. Her ne kadar krem hayatımızın bir çok alanında bulunsa da ayak kokusu gibi zor sorunları giderme de etkili ayak kokusu kremleri geliştirilmemiş değil.

Ayak kokusu giderici krem olarak gümüş ihtiva eden kremler dikkate şayan. Malum gümüşün değeri ve etkisi .Doliche tarafından geliştirilen gümüş kremi aynı zamanda bitkisel. Bu krem içerisinde ceviz kabuğundan teknik yöntemlerle elde edilmiş ekstraklar bulunmakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir