Ayak Kokusu Kremi

Ayak Kokusu Kremi (Ayak Kokusu Kremi)

Ayak kokusu için krem
Ayak kokusu kremi

Ayak kokusu giderici ürünlerden gümüş çorap geliştiren doliche tekstil şimdi ayak kokusu kremi üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Doliche Argesi sürekli yeni ürünler geliştirmek amacıyla inovatif fikirler üzerinde çalışmaktadır.Ayak kokusu giderici olarak geliştirilen kremler içerisinde bir çok yönüyle farklı olan bir ürün geliştirilmiştir.Ayak kokusuna bitkisel çözüm sağlayan yeni bir kremi piyasaya sürmeye hazırlanıyor.Doliche ilk önce ayak kokusu giderici çorap, ayak kokusu giderici sprey üretmiştir.Şimdi ise ayak kokusu giderici krem ürününü geliştirmiştir.Doliche Argesinin geliştirdiği ayak kokusu kremi nin adı “Doliche Gümüş Kremi”. Ayak kokusu kremi içerisinde gümüş iyonları bulunmakta.Gümüş teknolojisi ile üretilen Türkiyenin ilk ve tek  patentli çorapları ayak kokusunu ve mantarına çözüm sunmaktadır.Şimdide gümüş teknolojisini kremle birleştirerek ayak bakımına yepyeni çözüm sunmaktadır.Doliche Gümüş Teknolojisi gümüş ile tekstili birleştirerek ayak kokusuna çözüm sağlamıştır.

gümüş kremleri
gümüş kremleri

Ayak kokusu giderici krem olarak etki gösteren doliche ayak kremlerinde bitkisel ceviz kabuğu ekstraktı bulunmaktadır. Bitkisel kökenli olan bu krem ayak üzerinde bir çok önemli sorunları gidermektedir. Ceviz kabuğu antifungal özellik göstermektedir. Yani bir çok ayak mantar türlerine karşı etkilidir.

Ayak kokusu giderici sprey bilhassa ayakkabı kokularını ortadan kaldırmaktadır. Ayak kokusu giderici sprey ve çorap ayak kokularına etkili çözümler sunmaktadır.

Birçok bitki ayak kokusu giderici olarak kullanılmaktadır.Peki ayak kokusuna bitkisel çözüm nasıl sağlanıyor.Bu kremin içerisinde gümüş kadar insanlığın çok eskiden kullandığı ceviz bulunmakta.Ceviz içerisindeki juglon etken maddesi ile ayaktaki bilhassa mantarlara etkili çözümler sunmaktadır.Cevizin kabuğu,yağı ve yaprağı ayak kokusuna bitkisel çözüm olarak yıllardır kullanılmaktadır.

Doliche Gümüş Kremi ;uzun zamandır üzerinde çalışılan foot care ayak kremi dir.Yani ayak bakımını sağlayan “ayak bakım kremidir”. Doliche foot care ayak kremi ayakları tüm dış olumsuz etkilerden korurken gümüşün ve ceviz kabuğunun(juğlon) etkisiyle koku ve mantarları ortadan kaldırır.Doliche foot care ayak kremi içerindeki diğer önemli doğallık gliserindir.Gliserin ayak cildini kolayca yumuşacık yapar ve ipek dokusu sağlar.

Bu geliştirilen bu krem genel ayak kokusu giderici ürünlerden inovatif ürün olarak, gümüşün eşsiz özellikleri ve ceviz kabuğunun doğal etkin maddesinin birleştirilmesiyle ayrılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir