Ayak kokusunu gidermek için

Ayak kokusunu gidermek için ne yapmalı

Ayak kokusunu gidermek için neler yapılmalı.Ya da ayak kokusu nasıl yok edilir.Ayak kokusu ayaktaki bakteriler tarafından meydana getirilir.Bakteriler ayak terlemesi sonucu oluşan artıkları koku kaynağı olan maddeler haline dönüştürürler.Ayak kokusuna son vermek istiyorsak bu kötü maddeleri yok etmemiz gerekecektir.Burada ayak kokusunu gidermek için ilk yöntem ayakları temiz ve kuru tutmaktır.

Ayaklar temiz olur ama nemli kalırsa koku yine oluşur.Çünkü bakteriler (mantarlarda)nemli ortamı severler ve çoğalırlar. Ayaklar ve ayakkabılar ayrılmaz ikililer.Ayakkabı seçimi çok önemlidir.Ayakkabı hammaddeleri kalitesiz olan ürünler koku yapmayı hızlandırırlar.Deri olan malzemeden yapılan ayakkabılar koku oluşumunda negatif rol oynar.Ayakkabı kokusunu gidermek için ayakkabı sık sık havalandırılmalı mümkünse iki ayakkabı kullanılmalıdır.Ayakkabı kokusunu gidermek için diğer antimikrobiyal Ayakkabı Sprey ürünlerini kullanmaktır.Ayakkabılar ayaklardaki mikroorganizmaları taşırlar.Hatta bu mikroorganizmalar mantar ve bakteriler ayaklardan uzaklaştırılsa bile ayakkabılarda yaşarlar ve ayaklara tekrar bulaşırlar.Böylece ayaklarda tekrar mantar rahatsızlığı görülebilir.Ayakkabılarda bulunan mantar ve bakteriler uygulanacak antimikrobiyal spreyle öldürülür.

Ayakkabı kokusunu gidermek için bu yöntem uygulanması önerilir. Ayak kokusunu gidermek için, ayakkabı kokularının giderilmesi bir önlem sayılabilir. Ayak kokusuna son vermek için ayaklara birtakım bitkisel ürünler uygulanabilir.Ayakları dinlendirmek için ve ayaklardaki koku ve mantarı almak için çay banyosu uygulanabilir.Diğer basit yöntem ise Antimikrobiyal Gümüş Çorap lar önerilebilir.Antimikrobiyal çoraplar ayaklardaki mikropları öldürür ve böylece ayak kokusuna son vermektedir. Bir çok insan ayak kokusu nasıl önlenir sorusunu kendisine çokca sormuştur.Bilhassa ayak koku proplemi olanlar için bu soru önem arzetmektedir.Ayak kokusu nasıl önlenir.Bu konuda kısaca ayak koku önleyici sorunlar -ayak temiz ve özellikle kuru tutulmalı -ayakkabı doğal hammaddelerden üretilmeli ve sık sık dinlendirilmeli -antimikrobiyal ayakkabı spreyi kullanılmalı -antimikrobiyal çoraplarda kullanılmalı.

Ayak kokusu nasıl önlenir sorusuna dolichetekstil firması çok uygun bir paket sunarak cevap vermekte. Gümüş teknoloji kullanılarak geliştirilen ürünler ayak bakımına anlamlı katkıda bulunmaktadır.

Firmanın bir promosyon paketinde gümüş krem, gümüş sprey ve gümüş  çorap bulunmaktadır. Bu paketi incelemek ve ya satın almak için aşağıdaki linke tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir