Gümüş ve Çift Tabanlı Çorap

Çift Taban Erkek Gümüş Çorap

Gümüş çorap olarak yeni geliştirilen bir çorap çift tabanlı gümüş çorap. Gümüşle işlem görmüş pamuk ipliğinden üretilmiştir. Doliche çift taban erkek gümüş çorap. Çift tabanlı gümüş çorap tabanındaki iki katlı örgü sistemi sayesinde güçlü antimikrobiyal koruma sağlar. Ayak tabanında oluşan koku, mantar ve pişik oluşumunu daha etkili giderilmesini sağlar. Ayak tabanı çift koruma sayesinde rahat eder.

Çift tabanlı çorap ayak tabanı iki katlı pamuk ipliğinden üretilmiştir. Böylece oluşan ter daha etkili bir şekilde emilir. Bu ayakların rahatı açısından oldukça önemlidir. Ayak tabanı gümüşlü pamuk ipliğinden örülmüş çift katlı yatak gibi ayak tabanının rahat etmesini sağlar.

Çift tabanlı gümüş çorapların ayak parmakları  ayrıca çift örgülü sistemle çifte koruma altına alınmıştır. Böylece ayak kokusunun ve mantar sorunlarının daha çok oluştuğu bu bölge çift sistemle koruma altına alınmıştır.

Gümüş cilde zarar veren ,kokuya ve kaşıntıya neden olan mikroorganizmaların çoğalmalarını engeller. Çift tabanlı gümüş çoraplarda da ayaklara karşı çift katlı koruma sağlar.

Ayak sağlığını korumak amacıyla teri emen doğal ipliklerden üretilmiştir.

Uzun yıkamalar sonucu gümüş özelliğini kaybetmez.

Kullanılan  malzemeler insan sağlığına hiçbir şekilde zararlı değildir.

Dayanıklılığı artırmak için burun topuk kısmı takviyelidir.

Doliche Merserize Gümüş Çorap ilaç etkisi göstermez.

40-44 aralığındaki tüm ayak bedenlerine uygundur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir