Online Çorap Satış

Online Çorap Satışı

E ticaret geleceğin ticaret merkezlerinden birisidir. Bir AVM olamaz ama e-ticaret özellikle toptan satışlarda önemli bir ticaret merkezi olacaktır. Bu nereden belli Amerikada da ve Avrupada ki işyerleri aracı ticaret hacmi oldukça önemli orandadır. Tabi bu trend doğası gereği parekende sektöründede yansıyacaktır. Öyleki bir çok ürünü internetten alabileceğiz hatta artık online çorap, online iç giyim, online ayakkabı durumdadır.

Online Çorap Satışı yapılan çoraplar ayak kokusu propleminizi çözebilir. Nasıl mı ? Teknik tekstilin bir bölümü olan antimikrobiyal tekstille. Antimikrobiyal tekstil ayak kokusu ve mantarlara neden olan mikroorganizmaları ortadan kaldırır. Doliche Tekstilin geliştirdiği Türkiyenin ilk ve tek antimikrobiyal tekstil patenti TR 20031384 patentle üretilen çoraplar aslında gümüş çoraplardır. Nedir gümüş çoraplar. İçerisinde gümüş iyonları bulunan teknolojik bir ürün. Gümüş karşılaştığı mikroorganizmalrı yok eder. Böylece neden olduğu ayak kokusu ve mantar sorunları ortadan kaldırılmış olur. Böylece ayak sağlığı online çorap satışı ile sağlanmış olunur.

Bu teknolojik çorap online olarak satışa sunulmuştur. Yani online çorap satış trendine bu ürünlerde girmiş bulunmaktadır. Bu ürünler hakkında bilgi almak ya da sipariş vermek için www.dolichetekstil.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir